Buradasınız
Anasayfa > haberler > Qlimax Line Up

Qlimax Line Up

PROJECT ONE

‘Hiçbirşey onun kadar güçlü olamaz.Bilin bakalım kimin zamanı geldi’.
Rüyalarınız sonunda gerçek oluyor.Efsane 2 isim Qlimax'e dönüyor.Onların olağan üstü yeteneleri birkez daha sizleri bu büyülü dünyaya sokucak.

BASS MODULATORS

Bass Modulators ile gölgeler diyarından çıkmaya hazır olun.En kaliteli hardstyle parçalarını büyük bir sabırla hazırlayan bu 2 sanatçı dinleyicileri nasıl etkiliyeceklerini iyi biliyorlar.

Dikkat edin bu Set sizleri zevkten öldürebilir.

AUDIOTRICZ

Zirveye emin adımlarla tırmanan bu iki yetenek sahnelerin vazgeçilmez isimleri arasına girdi.Her geçen gün yaptıkları parçalarla kendilerinden söz ettiren bu ikili şimdi birkez daha Qlimax sahnelerinde performans vermeye hazırlanıyor.

Brennan heart

djpics-links-brennanheart-720x270-c-default

Sizleri eğlencenin doruk noktasına çıkarıcak bir Dj varsa oda Brennan hearttır.Kendisi hardstyle dünyasının yapı taşlarını oluşturan sanatçılardan birtanesidir.

Aklınızı kaçırmaya hazırmısınız lose my mind parçasıyla ?

COONE

Coone hardstyle dünyasının akciğerlerinde dolaşıyor.Less is More albümü ile büyük çıkış yapan Coone insanlara kendi vizyonunun nasıl geniş olduğunu gösterdi ve birkez daha Qlimax'e katılmaya hak kazandı.

Coone yeni albümü ile Qlimax'i fethetmeye geliyor.

İtalyan hardstyle müziğinin önemli sanatçılarından Tuneboy geçtiğimiz 10 yıl içersinde birçok önemli çalışmalara Hardstyle Masterz ve TnT adı altında imzasını attı.Bu hardstyle sanatçisini şimdi Qlimax'te birkez daha görmeye hazırmısınız.

İlk defa kendisi Solo performansıyla Qlimax sahnelerinde olucak.

Freaquencerz

Kendinizi Wolfpack parçasının büyüsüne bırakın.

Bu iki yetenek Raw kickleri ve uplifting sesleri ile ortamı nasıl alevlendiriceklerini biliyorlar.

Son zamanların en çok dinlenen albümlerinden Medium Rare ile güzel bir çıkış yapan Frequenzers Q-Base 2016'nın açılışını yapmıştı.

Shotgunlarınızı hazırlayın çünkü Frequencerz çıktığında adeta kendinizi vurulmuş hissediceksiniz.

B-Front

Raw tarzının en önemli anlarında ortaya çıkan B-Front bitmek bilmeyen enerjisi ile kendisini gösterir.O perfomanslarında karakterize kicklerle dinleyicileri çoşturur.

Angerfist

Hardcore Sahnelerini en önemli etkinliklerine iz bırakmış bu sanatçı Qlimax'e konuk oluyor.Angerfist sahneye çıktığında yerinizde durma gibi bir seçeneğiniz yok .Angerfistin hardcore virüsüne hazır olun

raise your fist for… Angerfist!

Villian

Tüm Rise of the Celestials etkinliği boyunca yeni nesilin sesi sizlere yol göstersin.Villian kendi imzası olan sesi ve deneyimi ile Qlimax'i nasıl yönetiğicini iyi biliyor ve sizleri bu inanılmaz etkinliğe bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Top